Yaşam

Ünlü Fenomen Eva Evans’ın Ölüm Nedeni Açıklandı

TikTok’ta popüler isimlerden biri olan Eva Evans’ın ölümü tüm dünyada ses getirmişti. Ünlü ismin ölüm nedeni belli oldu.

300 bin takipçisi olan ve TikTok’ta en popüler isimlerden birisi olarak dikkat çeken Eva Evans’ın hayatını yitirdiği açıklanmıştı. 29 yaşında olan ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı bilinen ünlü ismin ölmesi, tüm dünyada soru işaretleri yaratmıştı. Videoları ile büyük beğeni kazanan ve sürekli takip edilen Eva Evans’ın ciddi gelirler elde ettiği de biliniyordu.  Yaşamını yitirmesi sonrasında ölüm nedeni merak edilen Eva Evans hakkında açıklama kardeşi Lila Joy’dan geldi.

Cansız Bedeni Bulunmuştu

29 yaşındaki Eva Evans için resmi bilgiler kardeşi Lila Joy’dan gelirken sosyal medya hesabından duyuruldu. Eva Evans’ın fotoğrafını paylaşarak açıklama yapan Joy, “Dün ailem, tatlı, harika, yaratıcı, sevgi dolu ve komik kız kardeşim Eva’nın öldüğü haberini aldı. 24 saat geçmesine rağmen hâlâ inkâr ve kabullenme arasında gidip geliyorum, bu yüzden bu haberin ne kadar inanılmaz ve kabullenilmesi zor olacağını anlıyorum” dedi.

Ünlü Fenomen Eva Evans’ın Ölüm Nedeni Açıklandı

Ev anahtarını paylaştığı arkadaşının cansız bir şekilde evde bulduğu Eva Evans’ın arkasında not bırakarak yaşamına son verdiği öğrenildi. Arkadaşları ve ailesi, Eva Evans’ın herhangi bir ruhsal problem yaşamadığı ve her şeyin yolunda olduğunu söylemesiyle ünlü fenomenin farklı sorunlar içerisinde olduğu ve bu durumları sakladığı düşünülmeye başlandı.

Olayla ilgili başlatılan çok yönlü soruşturmanın devam ettiği de açıklandı.

habertutak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu