Ekonomi

Şekerbank çiftçilere stok finansmanı ve TMO ürün bedeli kredisi sunuyor

Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştiren Şekerbank, bu kez çiftçilerin finansman ihtiyaçlarını stok finansmanı ve TMO çalışma ücreti kredisi ile karşılayarak, işlerini en uygun şartlarda değerlendirmelerine olanak sağlıyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre Şekerbank, stok finansmanı ve iş bedeli karşılığında TMO kredisi ile çiftçilerin finansman ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Banka, ürünlerini saklamak ve fiyatını korumak isteyen çiftçilere özel stok finansmanı ve TMO iş bedeli kredisi ile ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılama imkanı sunuyor.

Stok finansman kredisi ve iş bedelini Şekerbank aracılığıyla alarak eserlerini depolayan çiftçiler, hem finansman ihtiyacını karşılıyor hem de eserlerini değerine göre satışa sunuyor.

Banka ayrıca TMO ürün bedeli kredisi ile işini TMO’ya teslim eden çiftçilere ek avantajlar da sağlıyor. Ürün belgelerini Şekerbank’a getiren üreticiler, TMO ödemelerini erken alabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank KOBİ, Bireysel ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, tarım sektörünün büyümesine yönelik yeni ürünler geliştirmeye ve çiftçilere özel analizler sunmaya devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi: “Stok finansmanı ile değerlemesi muhtemel tarım ürünlerini depolamak isteyen çiftçiler TMO ürün değer kredisinden faydalanabilmektedir. Ayrıca ürününü TMO’ya teslim eden üreticilerin ürün fiyatı gelene kadar finansman ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Çiftçilerimize kredi ürünlerimizle bereketli bir hasat diliyorum.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu