Haber

Robert Pattinson’ın Batman Kostümü Batman: Arkham Knight Oyununda Ortaya Çıktı

Batman: Arkham Knight oyununda Robert Pattinson’un Batman kostümü ortaya çıktığında Batman hayranları kısa ama heyecan verici bir sürprizle karşılaştı. Ancak bu heyecan kısa sürdü ve bazı nedenlerden dolayı kostüm hızla çıkarıldı.

Batman Arkham Knight’a haber verilmeden eklenen kostüm haber verilmeden kaldırıldı

GameSpot’un da doğruladığı gibi yönetmen Matt Reeve’in 2022 filminde yer alan bu kıyafet, Arkham Knight’ın Epic Games Store sürümüne özel olarak eklendi. Game Informer gibi bazı ünlü haber siteleri bu olayı haber veremeden kostüm oyundan kaldırıldı.

Başlangıçta hayranlar dış görünümün internette dolaşan iyi hazırlanmış bir mod olabileceğini düşündüler, ancak kısa süre sonra resmi bir eklenti olduğu doğrulandı. Warner Bros. Games henüz bir açıklama yapmadığı için olay hala gizemini koruyor.

Fallout serisinin çıkış tarihi nihayet onaylandı!

Robert Pattinson’ın Batman kostümü, Michael Keaton’ın 1989 Batman filmindeki kostümleri ve Christian Bale’in The Dark Knight’taki kostümleri de dahil olmak üzere Arkham Knight’ta halihazırda yer alan diğer ikonik film kostümleri listesine katılıyor.

Ekran görüntüleri oyunun karanlık Gotham atmosferine mükemmel bir şekilde uyum sağladığını gösterdi. Oyuncular da bu kostümü çok sevdiler. Ancak haber verilmeden eklenen kostüm, haber verilmeden kaldırıldı.

#TheBatman kostümü #ArkhamKnight için Epic Games mağazasında mevcut

(?? @Venturian628) pic.twitter.com/pdTMYoNvWe

– Geek Vibes Nation (@GeekVibesNation) 26 Ekim 2023

Ne düşünüyorsun? Batman Arkham Knight’ı güncelleme ve kostümü deneyimleme fırsatınız oldu mu? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

habersuhut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu