Ekonomi

Prof. Dr. Sirer: Kriptodaki son ayı piyasası, güçlü teknolojisi olmayan projeleri yok etti

Ava Labs Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer, Ava Labs’ın planlarını ve kripto para piyasasındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Sirer, kripto para dünyasındaki beklentilere ilişkin değerlendirmesinde, kripto varlıkların fiyatlamalarında kısa vadeli artış ve düşüşlerin dikkate alınmaması gerektiğini, önemli olanın kripto varlığın 5-10 arasındaki konumlanması olduğunu belirtti. yıllar. Son ayı piyasasında arkasında gerçek teknoloji olmayan birçok projenin geri çekildiğini belirten Sirer, “Rakiplerimin çoğunun ortadan kaybolduğunu gördüm.”

Sirer, konuşmasında Avalanche’ın milyonlarca kullanıcısı olduğunu belirterek, Avalanche sayesinde New York, Singapur ve Londra’daki en büyük firmalarla projeler geliştirip yakın çalışabildiklerini belirtti.

Avalanche’ın farkının birden fazla “otoyol”a sahip olması olduğunu belirten Sirer, bu otoyol üzerinde bağımsız geliştiricilerin kendi başlarına ortaya koydukları farklı hizmetlerin de bulunduğunu kaydetti.

“Avalche 2 ile erişim hızını önemli ölçüde artıracağız”

Sirer, Ava Labs’ın planlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Avalanche son dönemde büyük teknik gelişmeler kaydetti. Avalanche 2 ile erişim hızını önemli ölçüde artıracağız. Bu da bize alım satım işlemlerinde büyük hız kazandıracak. Coin Operated Agents (COA) adı verilen yeni bir sistem üzerinde çalışıyoruz. COA sistemi ile yapay zekayı blockchain’e yerleştirmek istiyoruz. “Sözleşme emirlerinin Türkçe olarak verilebildiği bu sistem, blockchain önündeki bilgisayarın anlaşılamaması engelini ortadan kaldıracak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu