Haber

Ozan Güven’in darp davasında Adli Tıp Kurumu raporu hazırlandı

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u dövdüğü iddiasıyla 13 yıl 6 aya kadar hapis cezası istenen oyuncu Ozan Güven’in davasında Adli Tıp Kurumu raporu hazırlandı. Dava dosyasında yer alan raporda, Bulutsuz’da olay sonrası ‘anksiyete bozukluğu’ geliştiği ve yaralanmasının basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek kadar hafif olmadığı kaydedildi.

Oyuncu Ozan Güven’in 13 Haziran 2020’de eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a saldırdığı gerekçesiyle 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada Adli Tıp Kurumu raporu hazırlandı.

Yaralanmanın ardından ‘anksiyete bozukluğu’ geliştirdiği belirtildi.

İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderilen Adli Tıp Kurumu raporuna göre, Deniz Bulutsuz’un 13 Haziran 2020’de maruz kaldığı iddia edilen olay sonrasında psikiyatrik hastalık olan ‘anksiyete bozukluğu’na yakalandığı anlaşıldı. yaralanmasının kişi üzerindeki etkisinin tıbbi müdahale ile kolaylıkla teşhis edilebileceğini ifade etti. Ortadan kaldırılacak kadar hafif olmadığı belirtildi.

Bulutsuz’un vücudunda herhangi bir kemik kırığına rastlanmadığı da bildirildi.

Raporda ayrıca Bulutsuz’un vücudunda herhangi bir kemik kırığı tespit edilmediği, yaralanmasının kişinin hayatını tehlikeye atacak bir durum olmadığı, yüz sınırları içerisinde tespit edilen izin belli bir mesafeden fark edilemeyeceği ve yara izi olmadığı belirtildi. yüzünde kalıcı yara izi.

Davanın duruşmasına bugün saat 14.20’de İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi’nde devam edilecek.

Olayın tarihi

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz, Güven’in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Güven hakkında hazırlanan iddianamede, ‘hakaret’, ‘kasten yaralama’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi. Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olduğu belge uzlaştırma bürosuna gönderildi ancak taraflar uzlaşmayı kabul etmedi. Her iki tarafın şikayeti üzerine olayla ilgili iki iddianame daha hazırlandı. Güven’in şikayeti üzerine Deniz Bulutsuz için ‘basit yaralama’ suçundan 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istendi. – İSTANBUL

kigiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu