Yaşam

Kaderle Olursa Aşkın Gücü 25 Şubat Cumartesi: Kaderle Olursa 60. Bölüm Full HD izle

Aşkın Gücü programında yeni bölüm heyecanı var! Merakla beklenen yeni bölümde sınırlar geriliyor. Kısmetse Olur programının bu akşamki bölümü kargaşa, hayal kırıklığı, aşk ve kaos dolu olacak. Haftanın 6 günü seyirciyle buluşacak olan yarışmada neler olacak… Peki, erkeklerin kızların evine sızmaya çalışırken yakalandığı 60. bölümde neler olacak? Aşkın Gücü 60. bölüm nereden izlenir?

25 Şubat Cumartesi Kısmetse Olur’da neler olacak? Detaylar burada

Sevilen yarış programı Kısmetse Olur Aşkın Gücü 25 Şubat Cumartesi günü 60. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Peki Kısmetse Olur’da bu akşam kırmızı odadan çıkan isim kimdi?

Bilek ile Batuhan arasındaki gerginliğin nedeni merak konusu olurken, kızların evinde de neler yaşandı! Yeni gelenle gergin anlar yaşandı…

Zeyd yine yaptı. Batuhan’ın hızıyla su atan Zeyd’in kızların eviyle ilgili teorisi dikkat çekti. Zeyd haklıysa, yarışın tüm istikrarı değişmek üzere gibi görünüyor.

25 Şubat Cumartesi günü İyi Şanslar: Sevginin Gücü programında romantik kırmızı oda buluşmaları bizleri bekliyor! Ancak kızlar yurdundan bir isim düşünmeden odadan çıkar.

Bakalım haftanın son bölümünde aşkın gücü yarışmacıları arasında neler yaşanacak…

İşte uzun zamandır beklenen efsane The Power of Love: The Power of Love’ın son bölümü ?

Aşkın Gücü 25 Şubat 60.Bölüm Seyir Ekranı:

Aşkın Gücü 60. bölüm izle ekranı. ?

AŞKIN GÜCÜ 25 ŞUBAT CUMARTESİ 60. BÖLÜM İZLENME EKRANI

habergungoren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu