Yaşam

Dilek Taşı Konusunda “Yürüyen Ölüler” Adını Veren Salih Bademci’den Şaşırtıcı Hareket

Kanal D’de yayınlanan Dilek Taşı dizisinin başrol oyuncusu Salih Bademci, dizinin resmi hesabında yaptığı yorumla ortalığı karıştırdı. Dizinin senaryosunu ‘The Walking Dead’e benzeten Bademci’nin bu hareketi üzerine Dilek Taş, Bademci’yi takipten çıkardı.

Kanal D’de yayınlanan Dilek Taşı dizisi ekran yolculuğuna büyük bir heyecanla başlasa da maalesef senaryosu ile reyting savaşına yenik düştü.

Dizi, yönetmen ve senarist değişikliğine rağmen 20. bölümde finaline yaklaşırken, dizinin sosyal medya hesabında beklenmedik bir olay yaşandı.

Dizinin resmi hesabında Bademci karakteri Mustafa’nın ölen eşi Canan’ın yaşıyor olabileceği yönündeki teori izleyiciyi şaşırtırken, Salih Bademci bu paylaşıma kayıtsız kalamadı.

Bademci, The Walking Dead dizisine atıfta bulunarak bir yorum paylaşırken, dizinin resmi hesabı başrol oyuncusunu takipten çıkarken, Bademci de kayıtsız kalamadı ve aynı şekilde karşılık verdi.

?

?

Henüz final bölümü yayınlanmayan dizide Salih Bademci’nin diziden ayrılacağı ve final bölümünde yer almayacağı tezleri doğal olarak ortalığı karıştırdı. Bakalım neler olacak?

haber-kuyucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu