Teknoloji

Amazon Prime Türkiye’de Fiyatlandı! İşte Yeni Fiyat

Uzun zamandır neredeyse ‘sudan ucuz’ diyebiliriz. Amazon Prime Türkiye’de zam yaptı . Artış oranı oldukça yüksek olsa da sunulan hizmetlere göre maliyetin yine de uygun olduğunu söyleyebiliriz. Detaylar burada.

Eylül 2020’nin prestijiyle ülkemizde lansmanı yapılan Amazon Prime, aylık 7.99 TL ücret ödemek zorunda kaldı. Karşılığında ücretsiz kargo ve hızlı teslimat, Prime Image erişimi, aylık ücretsiz Prime Gaming oyunları ve Prime Day gibi avantajlar sunuluyor. Bu durumda ödediğiniz bedelin boyutunun sizin nazarınızda bir önemi kalmıyor.

Amazon Prime Türkiye’de Fiyat Artışına Gidiyor

Bugün ülkemizde aylık Amazon Prime aboneliği artırıldı ve artık 7,99 TL yerine 39,99 TL ödemek zorunda kalacaksın. Kuyu Yaklaşık %400 artışKonuşma konusu ve 25 Mayıs 2023tarihi prestijiyle yürürlüğe girecek.

Oran oldukça yüksek olsa da aldığımız hizmetlere bakıldığında güncel fiyatın yine de uygun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle aylık oyunları diğer mağazalardan almaya kalktığınızda ödeyeceğiniz toplam tutarı hesapladığımızda 39,99 TL bize hala düşük geliyor.

Belirlenen yeni abonelik fiyatı öncelikle yeni kullanıcılar için geçerli olacaktır. Yeni üyelik aşamasında bir aylık ücretsiz kullanım verilmektedir. Sonraki aylarda abonelik 39,99 TL karşılığında yenilenir. Mevcut aboneler için yeni fiyatın ne zaman yürürlüğe gireceği henüz bilinmiyor.

dogubayazithaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu