Haber

Akşener 6 gün önce ziyaret etmişti: Şanlıurfa yönetimi AK Parti’ye geçti

İYİ Parti’de başta İbrahim Dişli olmak üzere Şanlıurfa İl Başkanlığı yönetimi partiden istifa ederek AK Parti’ye geçti.

İbrahim Dişli, sosyal medyadan yaptığı açıklamada AK Parti Teşkilat Genel Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci ve AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk’e teşekkür etti.

BİRİNCİ: ŞANLIURFA ORGANİZASYONU ARTIK GÜÇLÜ

AK Parti’de Birincilik “Şanlıurfa İYİ Parti İl Başkanlığı yönetiminden, İbrahim Dişli Bey’i ve partimize katılan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Bu süreçte istişare ettik, doğru karar verdiler. Şanlıurfa teşkilatı artık daha güçlü.”sözlerini kullandı.

AKŞENER’İN ZİYARETİNDE BİR HAFTA OLDU

Şanlıurfa il yönetiminin istifası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Şanlıurfa’yı ziyaretinin üzerinden bir hafta geçmeden gerçekleşti.

Akşener geçen hafta şehre gelerek partisinin il kongresine katıldı. ÂLÂ Parti genel başkanının Şanlıurfa ziyaretinin kamuoyunda ilgiyle karşılanmaması da gündem oldu.

ÖNCE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, SONRA TUNCELİ İL BAŞKANI

İYİ Parti’de son istifalar dikkat çekiyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, 6’lı tablonun toplandığı 26 Ocak’ta Kurumsal İlişkiler Başkanlığı görevinden istifa etti. Paçacı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ilişkin açıklamalarının istifasını tetiklediği iddia edildi.

Paçacı’dan bir gün sonra ÂLÂ Partisi Tunceli İl Başkanı Ahmet Şadan Ersoy görevinden istifa ederek nedenini açıklayamayacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu