Haber

Adıyaman Belediyesi Kent Parkında Çalışmalar Sürüyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kentin kuzeyinde yapımına başlanan Kent Park’ta çalışmalar devam ediyor.

Yeni Mahalle’de üretim devam ediyor 25 bin metrekarelik alanda birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği Kent Park’ın çalışmaları devam ederken, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç çalışmaları yerinde inceledi.

İnşası devam eden Kent Park’ın çalışmalarını inceleyen Lider Kılınç, “Kuzeydeki Yeni Mahalle’de 25 bin metrekare alan üzerinde yürütülen Kent Park’taki çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz. İlimizin bir parçasıdır.Basketbol sahası, fitness ve spor İçerisinde oyun parkı, çocuk oyun alanı, kamelyalar, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet yolları ile sosyal alanların yer alacağı projemizin yürüyüş yolları döşenmeye başlandı. İnşallah bu parkı da en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Kent Park’ın yapımından duydukları memnuniyeti dile getiren bölge sakinleri, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu