Haber

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Adıyaman Belediyesi’ni Ziyaret Etti

6 Şubat depremlerinin ardından bir dizi inceleme ve ziyarette bulunmak amacıyla kent merkezini ziyaret eden Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ; Adıyaman Belediyesi’ni ziyaret etti.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen depremin ardından Devlet yetkililerinin kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığı Adıyaman’da Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentte yaşanan çalışmalar hakkında bilgi almak için kent merkezine geldi. bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunulması ve yapılması planlanmıştır.

Süleyman Kılınç’ın ev sahipliğinde Adıyaman Belediyesi’ni ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Bakan Şimşek, daha sonra protokol üyeleri ile K-6 konteyner yaşam alanına geldi.

Daha sonra Örenli bölgesinde yapımı devam eden Toki konutlarını inceleyerek, ilin istihdamına ve ekonomisine yön veren iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının değerli hazinelerini bir araya toplayarak ekonomiyi ve neler yapacaklarını konuştu. . Adıyaman’a her alanda en doğru şekilde hizmet etmek için birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Anadolu ve Mezopotamya kültürlerinin harmanlandığı, barış ve hoşgörü şehri Adıyaman’da Sayın Bakanımızı ağırlamaktan büyük onur duyduğumuzu belirtir, ilimizdeki temaslarının hayırlı olmasını dilerim.” Sözlerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu